Home
Home Om prosjektet Formidling Omvisning Hvor - hvem Kunstnere Sponsorer Elever fra Vågen vgs. dokumenterer Vitamin Sandnes Kontakt oss. Presse
Omvisninger:
Sandnes Kunstforening,
post@sandneskunst.no
98080748 (se egen infoside om omvisninger)

For skoleklasser (1. - 10. trinn) Janne Øglænd,
janne@sandneskunst.no
97090244


Produsenter:
Martin Worts, Rogaland Kunsenter, martin@rogalandkunstsenter.no
90947456

Kristel Talv, Rogaland Kunstsenter,
kristel@rogalandkunstsenter.no
94896947

Kristine Abelsnes, Sandnes Kunstforening, post@sandneskunst.no
98080748


Kuratorer:
Bernhard Østebø,
bern-art@haugnett.no
97733816

Kjetil Berge,
berge.kjetil@googlemail.com
41635232


Prosjektleder:
Ole Berge, Sandnes Sentrum AS, ole.berge@sandnes-sentrum.no
91641191


Styringsgruppe for prosjektet:
Martin Worts, Ole Berge, Eva Watne

Pressekontakt:
Eva Watne, Sandnes Kunstforening, Eva.Watne@ha.kommune.no
41532647


 
Presse info:
 
Natt og Dag, mars 2011, Natt&Dag prisen 2010
 
Kunst tidskrift 4/2010 Sandnes Kunstforening
 
Last ned prosjektbeskrivelse her

Last ned brosjyre her

Logo Vitamin Sandnes